Site Overlay

Realizujeme výstavbu murovaných domov.

Našim klientom sa snažíme prinášať len to najlepšie, preto sme s murovanými stavbami stotožnení a staviame ich s rovnakou láskou a zodpovednosťou, ako keby ste si ich stavali sami svojpomocne.

Vyvraciame mýtus, že murovaný dom sa stavia niekoľko rokov. Nebudete síce bývať za pár týždňov, ako pri montovanom dome, ale v prípade voľby domu na kľúč to rozhodne nebude trvať roky.

Projekty murovaných domov vám, samozrejme, vieme ponúknuť aj v nízko energetickom či pasívnom variante. Stále platí , hoci bude počiatočná investícia vyššia, návratnosť na úspore energií je zaručená.

Na trhu sme už dlhé roky, preto sa môžete spoľahnúť, že neustále napredujeme a stavby realizujem podľa najnovších noriem, štandardov a postupov. Pri stavbe murovaného domu jednoznačne treba starostlivo zvážiť voľbu materiálov, aby boli pre zdravie človeka čo najmenej škodlivé.

Postup stavebných prác murovaného domu sa delí do niekoľkých etáp:
1.etapa – pripojenie vody, elektriny a osadenie informačnej tabuľky o stavbe,

2.etapa – výkopové práce, betonáž základových pásov, základová doska

3.etapa – hrubá stavba, hydroizolácia pod obvodové nosné steny, vymurovanie stien, betonáž železobetónových vencov a stropnej dosky, osadenia: v prípade murovaného domu typu bungalov osadenie krovu a krytiny, okien a dverí, odkvapov a zvodov

4.etapa – holodom, hrubá elektroinštalácia, vodoinštalácia, kanalizácia, hydroizolácia železobetónovej dosky, tepelná izolácia, zateplenie, omietanie stien sadrovou alebo vápenno cementovou omietkou, tepelná izolácia strechy a stropu, sadrokartónové systémy, hygienický náter stien, osadenia: podlahového kúrenia a kúrenárskych rozvodov, klimatizačných rozvodov, vzduchotechnických rozvodov, dátových rozvodov, parapiet

5.etapa – dom na kľúč, dokončenie elektroinštalačných prác, maliarske práce, zariadenie domu, kompletizácia kuchynskej linky (po dohode), osadenia: zásuviek, dátových zásuviek a vypínačov, dočasných svietidiel prípadne vami dodaných svietidiel, obkladov, dlažieb a sanity, elektrických spotrebičov (po dohode), vykurovacích telies s uvedením do prevádzky, klimatizačných a ventilačných zariadení, podláh a dverí

Stavba murovaného domu na kľúč zahŕňa:
– katalóg murovaných domov
– interiérové dvere (štandard),
– laminátové podlahy (štandard),
– komplet rozvody inžinierskych sietí
– komplet obklady a dlažby (štandard),
– sanita (JIKA),
– 2x biely interiérový náter.

V cene nie je zahrnutá doprava, mobilné WC, kontajner na odpad a skládka, oplotenie staveniska.

Cenník murovaných domov nenájdete priamo na našej webovej stránke, ale každý jeden projekt, ktorý si vyberiete vám radi naceníme pre murovaný variant. Zvoľte si svoj projekt murovaného domu na kľúč a my vám s láskou postavíme váš šťastný dom.