Site Overlay

Naša stavebná spoločnosť ponúka realizácie všetkých druhov stavieb. Zaoberáme sa výstavbou rodinných domov zo všetkých druhov materiálov na všetky typy rodinných domov. Vy si navrhnete a my vám vaše predstavy zrealizujeme. Našim cieľom je meniť túžby na skutočnosť. Prispôsobujeme sa vašim požiadavkám a veríme, že v nás nájdete dôveryhodného partnera.

Výstavbou rodinných domov sa zaoberáme od roku 1996. V roku 2012 sme zmenili právnu formu na s. r. o. , v roku 2019 sme prešli na dcérsku spoločnosť, ktorá nie je platcom DPH a tým sme pre Vás dostupnejší a najlacnejší v celom kraji. V spoločnosti StavReal-Company s. r. o. sa zaoberáme realizáciou nízko energetických domov. Domy staviame v prevedení murovaný dom (Ytong, Porfix, tehla). Naše stavby realizujeme najmä v Trnavskom a Nitrianskom kraji. Zákazníkom ponúkame vysokú kvalitu práce, profesionalitu, ústretovosť, čestnosť, poctivosť a k tomu naviac aj reálne a bezkonkurenčné ceny. Dodržiavanie technologických predpisov, odborné poradenstvo a seriózny prístup k zákazníkom sú u nás samozrejmosťou.

Spoločnosť StavReal-Company s. r. o. zabezpečí výstavbu vášho rodinného domu: od prvej myšlienky naň, až do chvíle, kedy sa budete do nového domu sťahovať.

Ponúkame vám financovanie výstavby na etapy – čiže celkovú dohodnutú sumu neplatíte naraz. Taktiež vám s financovaním radi pomôžeme.